Diyetisyen Işın SAYIN Diyet Kliniği İzmir

0552 214 06 69  9:30 - 18:00  (Ptsi-Ctesi)
Diyetisyen Işın Sayın Diyet Kliniği İzmir

Uzm. Diyetisyen Işın SAYIN Diyet Kliniği

2011 yılından itibaren kendi diyet kliniğini kuran Uzman Diyetisyen Işın SAYIN kurumsal ve bireysel danışmanlık hizmetine devam etmektedir.

Bu hizmetlere ek olarak:

  • Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Tunç Tiryaki ile estetik cerrahi sonrası diyet tedavileri,
  • Atatürk Havalimanı'nda merkezi bulunan Port Clinic bünyesinde iç hastalıklarında diyet tedavisi,
  • İstanbul’da Dünya Ticaret Merkezi bünyesinde bulunan THY_OPET, Marks and Spencer, Astan Sağlık Grup gibi kuruluşların kurumsal diyetisyenlik,
  • Esenkent’te Elitium Cerrahi Tıp Merkezi’nde ve 2000 Tıp Merkezi’ nde Beslenme ve Diyet Bölümü kuruculuğu ve diyetisyenliği

gibi pek çok alanda çalışmalarda bulundu.

2020 yılı Temmuz ayında pandemi koşulları nedeniyle tamamen online hizmet verme kararı alan Işın SAYIN İzmir’e dönerek İzmir Karşıyaka'da bulunan diyetisyen kliniğini hizmete açtı.

Halen kendi Diyetisyen Kliniğinde, online ve yüz yüze Endokrinoloji Diyetisyenliği ve obezite diyetisyenliği hizmetini veren Uzman Diyetisyen Işın SAYIN’ın ekibinde Fizyoterapist, Meridyen Terapi Uzmanı, Psikolog, Profesyonel Yoga Eğitmeni ve Aile Dizimi Uzmanları görev yapmaktadır.

Uzmanlık Alanları:

  • Endokrinoloji Diyetisyeni
  • Metabolik Sendromda Diyet Tedavisi
  • Gastroenteroloji Diyetisyeni

Uzm.Diyetisyen Işın SAYIN

Uzman Diyetisyen Işın SAYIN 1975 yılında doğdu.

Hacettepe Üniversitesi’nde 1995-1999 yılları arasında Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimini tamamladı.

Ardından Hacettepe Üniversitesi’nde 2006-2009 yılları arasında “Metabolik Sendromun Diyetle Tedavisi” üzerine yüksek lisans yaptı ve özellikle / çoğunlukla endokrinoloji diyetisyenliği alanında hasta / danışan almaya başladı.

1999-2000 yılları arasında Yaşar Holding Bünyesinde 3.500 kişilik catering hizmeti veren kuruluşta işletme müdürlüğü ve Altınyunus Oteli’nde diyetisyenlik yaptı. Ardından, değerli endokrinoloji uzmanlarına yönlendirdiği hastaların beslenme ve diyet tedavilerini İzmir’de yürütürken tüm Ege Bölgesi’nden hastaları/danışanları olmaya devam etti.